Araç Filomuz

Profesyonel Kadro ve Sigortalı Taşımacılık

Akbaba Nakliyat kurumsal kimliğini her zaman koruyarak müşterilerine profesyonel nakliyat hizmeti sunabilmek adına Türkiye genelinde şehir içi ve şehirler arası taşımacılık hizmetlerinde kullanmış olduğu tüm araçlar son model evden eve nakliyat araçları olup sadece eşya taşımacılığı işleri için özel dizayn edilmiş araçlardan oluşmaktadır.


Toplamda 20 adet nakliyat aracımız ile şehir içi ve şehirlerarası son model araçlarımızla kusursuz, güvenilir olarak hizmet vermekteyiz. Araçlarımız her iş sonrasında firmamız görevlileri tarafından temizlenmekte olup bir sonraki iş için hazırda bekletilmektedir. Araçlarımızın içinde elbise dolapları, gerekli ambalajlama malzemeleri, demonte montaj işlemleri için gerekli ekipmanlar araçlarımızda hazır bekletilir.


Araçlarımız 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 ev, ofis eşyalarını çok rahatlıkla alabilen kapasiteli araçlardır. Nakliyat hizmetlerinizi güvenilir, kaliteli ve profesyonel çalışanlara emanet etmek isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamızın çalışanları yeterli deneyime ve tecrübeye sahiptir.

    


    

18.6.2017 16:47:09

Hizmet verdiğimiz İşlemler

Hizmetlerimiz Profesyonelce ve Sigortalı olarak Yapılır..

Ev Eşya Depolama - Ankara
Parça Eşya Taşımacılık - Ankara
Kurumsal Eşya Taşımacılık - Ankara
Ofis Büro Taşımacılık - Ankara
Şehirlerarası Nakliyat - Ankara
Şehiriçi Nakliyat - Ankara
Asansörlü Nakliyat - Ankara
Evden Eve Nakliyat - Ankara
Sigortalı Nakliyat - Ankara
Ücretsiz Ekspertiz - Ankara